Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 30106 Budka z lodami LEGO® Friends

Ice Cream Stand

Porównaj ceny zestawu 30106 Budka z lodami LEGO® Friends

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 30106 Budka z lodami LEGO® Friends szczegółowe informacje

Poczęstuj znajomych w LEGO® Friends lodami i mrożonymi lizakami na stoisku Emmy z lodami! Zabierz ładne stoisko z lodami Emmy w każde miejsce w Heartlake City, by uszczęśliwić wszystkich zimnymi słodyczami! To świetny prezent dla miłośników serii LEGO Friends. Zestaw zawiera minilaleczkę Emmę.

Pomóż Emmie sprzedawać mrożone słodycze w upalny dzień!

Zestaw LEGO® Budka z lodami LEGO® Friends został po raz pierwszy zaprezentowany w 2013 roku. Składa się on z 34 klocków. Opakowanie zawiera 1 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 30106 Budka z lodami LEGO® Friends należy do klocków z tematów LEGO® Friends. Seria LEGO® Friends cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 30106.

Instrukcja budowy LEGO® 30106 Budka z lodami LEGO® Friends z serii LEGO® Friends

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 30106 Budka z lodami LEGO® Friends? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 30106 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®