Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 30107 Przyjęcie urodzinowe LEGO® Friends

Birthday Party

Porównaj ceny zestawu 30107 Przyjęcie urodzinowe LEGO® Friends

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 2 listopada 2023

LEGO® 30107 Przyjęcie urodzinowe LEGO® Friends szczegółowe informacje

Zorganizuj przyjęcie urodzinowe LEGO® Friends! Postaw na stole kolorowy tort na talerzu! Dołóż do tego balony i wręcz Andrei prezent z kartką od jej najlepszych przyjaciół. To świetny prezent dla miłośników serii LEGO Friends. Zestaw zawiera minilaleczkę Andreę.

Zorganizuj przyjęcie urodzinowe LEGO® Friends z Andreą!

Zestaw LEGO® Przyjęcie urodzinowe LEGO® Friends został po raz pierwszy zaprezentowany w 2013 roku. Składa się on z 39 klocków. Opakowanie zawiera 1 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 30107 Przyjęcie urodzinowe LEGO® Friends należy do klocków z tematów LEGO® Friends. Seria LEGO® Friends cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 5 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 30107.

Instrukcja budowy LEGO® 30107 Przyjęcie urodzinowe LEGO® Friends z serii LEGO® Friends

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 30107 Przyjęcie urodzinowe LEGO® Friends? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 30107 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®