Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 3185 Letni obóz jeździecki

Summer Riding Camp
od 1529,00 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 1112 szt.
  • Liczba minifigurek: 4 szt.
  • Cena katalogowa: 429,99 zł
  • Seria: LEGO® Friends
  • Rok prezentacji: 2012
  • Wiek: od 7+
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 3185 Letni obóz jeździecki

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 1529,00 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 11 czerwca 2024

LEGO® 3185 Letni obóz jeździecki szczegółowe informacje

Spędź wakacje na letnim obozie jeździeckim LEGO Friends! Pojedź na obóz minibusem wraz z Emmą, Stephanie i ich przyjaciółką Ellą, zabierz do przyczepki wszystko, czego będziesz potrzebować na wakacjach w siodle. Ćwicz jazdę konną i naucz się kierować bryczką pod czujnym okiem instruktorki Theresy! Kiedy konie są na przejażdżce, weź udział w zajęciach w klasie. Zanim dosiądziesz konia, poznaj tajniki siodłania i trzymania wodzy. Zjedz pyszny posiłek w stołówce, odśwież się w łaźni i usiądź przy ognisku! Przyjaciółki z LEGO Friends lubią opiekać pianki nad ogniskiem, a przed pójściem spać w jednym z 4 łóżek piętrowych czytać sobie opowieści na dobranoc. Zestaw zawiera minilaleczki: Emmę, Stephanie, Ellę i instruktorkę Theresę.

Zapraszamy na letni obóz jeździecki LEGO Friends!

Zestaw LEGO® Letni obóz jeździecki został po raz pierwszy zaprezentowany w 2012 roku. Składa się on z 1112 klocków. Opakowanie zawiera 4 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 3185 Letni obóz jeździecki należy do klocków z tematów LEGO® Friends. Seria LEGO® Friends cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 1529,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 3185.

Instrukcja budowy LEGO® 3185 Letni obóz jeździecki z serii LEGO® Friends

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 3185 Letni obóz jeździecki? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 3185 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®