Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 41007 Salon dla zwierząt w Heartlake

Heartlake Pet Salon
od 498,25 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 242 szt.
  • Liczba minifigurek: 2 szt.
  • Cena katalogowa: 129,99 zł
  • Seria: LEGO® Friends
  • Rok prezentacji: 2013
  • Wiek: od 6+
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 41007 Salon dla zwierząt w Heartlake

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 498,25 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 41007 Salon dla zwierząt w Heartlake szczegółowe informacje

Zapraszamy na wielkie otwarcie salonu dla zwierząt w Heartlake! Mieszkańcy miasta nie mogą się doczekać! Pomóż Emmie wykąpać białego pudla swojej przyjaciółki Joanny, a potem przyciąć jego futro i ufryzować go na obrotowym stole. Użyj suszarki i szczotek, aby zrobić idealną psią fryzurę! Kiedy Emma pielęgnuje pieska, Joanna może kupić dla niego żywność i inne akcesoria w sklepie dla zwierząt. Potem napełnij miskę wodą, aby dać pudlowi pić. Wszystkie te akcesoria i funkcje pozwolą ci naprawdę rozpieścić zwierzęta w Heartlake! Zestaw zawiera minilaleczki Emmę i Joannę oraz pudla.

Rozpieszczaj domowych ulubieńców w salonie dla zwierząt w Heartlake!

Zestaw LEGO® Salon dla zwierząt w Heartlake został po raz pierwszy zaprezentowany w 2013 roku. Składa się on z 242 klocków. Opakowanie zawiera 2 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 41007 Salon dla zwierząt w Heartlake należy do klocków z tematów LEGO® Friends. Seria LEGO® Friends cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 498,25 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 41007.

Instrukcja budowy LEGO® 41007 Salon dla zwierząt w Heartlake z serii LEGO® Friends

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 41007 Salon dla zwierząt w Heartlake? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 41007 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®