Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 41300 Mistrzostwa szczeniaczków

Puppy Championship
od 229,00 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 185 szt.
  • Liczba minifigurek: 1 szt.
  • Cena katalogowa: 89,99 zł
  • Seria: LEGO® Friends
  • Rok prezentacji: 2017
  • Wiek: od 5+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 41300 Mistrzostwa szczeniaczków

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 229,00 zł Sprawdź
amazon.fr amazon.fr 237,57 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 12 czerwca 2024

LEGO® 41300 Mistrzostwa szczeniaczków szczegółowe informacje

Chcesz pokazać, co potrafi Twój szczeniaczek? Oto okazja, by pojawić się w świetle reflektorów. Wypielęgnuj szczeniaczki, by wyglądały zjawiskowo, a potem ruszaj do akcji! Posadź Scouta na obrotowej podstawce, żeby jego lśniące futro prezentowało się odpowiednio. Następnie ostrożnie poprowadź Tinę w górę i w dół huśtawki, a potem pomóż jej przeskoczyć przeszkodę! Pomóż Mii wejść po schodach i wybrać zwycięzcę, a potem zjechać w dół i ogłosić werdykt do mikrofonu. Szczeniaczki zasłużyły na pysznąkość!

Pomóż słodkim szczeniaczkom Mii zdobyć mistrzowskie tytuły!

Zestaw LEGO® Mistrzostwa szczeniaczków został po raz pierwszy zaprezentowany w 2017 roku. Składa się on z 185 klocków. Opakowanie zawiera 1 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 41300 Mistrzostwa szczeniaczków należy do klocków z tematów LEGO® Friends. Seria LEGO® Friends cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 5 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 229,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 41300.

Instrukcja budowy LEGO® 41300 Mistrzostwa szczeniaczków z serii LEGO® Friends

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 41300 Mistrzostwa szczeniaczków? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 41300 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®