Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 41385 Pudełko przyjaźni Emmy

Emma's Summer Heart Box
od 59,99 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 86 szt.
  • Liczba minifigurek: 1 szt.
  • Cena katalogowa: 39,99 zł
  • Seria: LEGO® Friends
  • Rok prezentacji: 2019
  • Wiek: od 6+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 41385 Pudełko przyjaźni Emmy

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 59,99 zł Sprawdź
amazon.fr amazon.fr 82,01 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 41385 Pudełko przyjaźni Emmy szczegółowe informacje

Emma z serii LEGO® Friends zwiedza podmorskie głębiny na skuterze podwodnym. Czy znajdzie inspirację do swoich kolejnych dzieł? Pomóż jej zbadać dno oceanu na podwodnym skuterze. Ta miłośniczka piękna dostrzegła już coś ciekawego — to klejnot! Lepiej po niego zanurkuj, zanim bezczelny mały krab schwyci go swoimi szczypcami. Po powrocie na suchy ląd Emma może wysuszyć się na płytce, która wygląda jak ręcznik plażowy i ma nadruk jej imienia. Na koniec schowaj wszystkie elementy do pudełka przyjaźni LEGO — w ten sposób możesz zabrać je ze sobą w każde miejsce.

Promień słońca w czarującym pudełku przyjaźni Emmy

Zestaw LEGO® Pudełko przyjaźni Emmy został po raz pierwszy zaprezentowany w 2019 roku. Składa się on z 86 klocków. Opakowanie zawiera 1 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 41385 Pudełko przyjaźni Emmy należy do klocków z tematów LEGO® Friends. Seria LEGO® Friends cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 59,99 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 41385.

Instrukcja budowy LEGO® 41385 Pudełko przyjaźni Emmy z serii LEGO® Friends

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 41385 Pudełko przyjaźni Emmy? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 41385 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®