Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 41443 Samochód elektryczny Olivii

Olivia's Electric Car
od 48,07 zł 69,99 zł
Porównaj ceny
 • Liczba elementów: 183 szt.
 • Liczba minifigurek: 2 szt.
 • Cena katalogowa: 69,99 zł
 • Seria: LEGO® Friends
 • Rok prezentacji: 2021
 • Wiek: od 6+
 • Opakowanie: pudełko kartonowe
 • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 41443 Samochód elektryczny Olivii

Sklep Cena
amazon.fr amazon.fr 48,07 zł Sprawdź
allegro.pl allegro.pl 49,49 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl 49,99 zł Sprawdź
mediaexpert.pl mediaexpert.pl 49,99 zł Sprawdź
avans.pl avans.pl 49,99 zł Sprawdź
amazon.de amazon.de 50,66 zł Sprawdź
amazon.it amazon.it 50,66 zł Sprawdź
empik.com empik.com 50,82 zł Sprawdź
maxelektro.pl maxelektro.pl 51,99 zł Sprawdź
smyk.com smyk.com 52,99 zł Sprawdź
amazon.co.uk amazon.co.uk 55,50 zł Sprawdź
bee.pl bee.pl 55,99 zł Sprawdź
taniaksiazka.pl taniaksiazka.pl 55,99 zł Sprawdź
gandalf.com.pl gandalf.com.pl 56,75 zł Sprawdź
proshop.pl proshop.pl 61,00 zł Sprawdź
amazon.es amazon.es 68,15 zł Sprawdź
lego.com lego.com

Bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 200 zł.

69,99 zł Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 41443 Samochód elektryczny Olivii szczegółowe informacje

Zapnij pasy i ruszaj w drogę bez zanieczyszczania środowiska! Olivia i Mia wybrały się na przejażdżkę swoim autem na prąd. Kończy im się energia, więc wjeżdżają na stację ładowania. Jest tam turbina wiatrowa i panel słoneczny, które wytwarzają energię. Czekając na naładowanie akumulatora, Olivia dzwoni z komórki i bawi się ze szczeniakiem Elliotem. Gotowe — auto naładowane! Można ruszać w dalszą podróż.

Fajna wycieczka w ekologicznym stylu!

Zestaw LEGO® Friends Samochód elektryczny Olivii (41443) przypadnie do gustu wszystkim dzieciakom, które troszczą się o planetę. Pozwól im wyruszyć prosto przed siebie! Zestaw obiecuje wiele godzin przygód w podróży na niby i ucieszy dzieci, które interesują się pojazdami i chcą chronić środowisko.

Zabawa w nowoczesnym stylu
Kolorowe elektryczne autko ma miejsca dla minilaleczek Mii i Olivii, a na tylnym siedzeniu może podróżować szczeniak Elliot. W pudełku jest także model stacji ładowania, który również nawiązuje do ochrony środowiska — ma turbinę wiatrową i panel słoneczny. Teraz jazda samochodem nie musi oznaczać zatruwania powietrza spalinami!

Zabawki z sercem
Podaruj maluchom zestaw, który pozwoli im odkryć serię LEGO Friends i nauczyć się, jak uczynić świat czystszym miejscem, gdzie każdy troszczy się o innych. Zawiera on także znane postacie, z którymi łatwo się identyfikować. Można go też połączyć z dowolnymi klockami LEGO, więc dziecięca wyobraźnia wejdzie na wysokieobroty!

 • LEGO® Friends Samochód elektryczny Olivii (41443) to idealny wybór dla dzieci, które troszczą się o naturę i uwielbiają samochody. Zabawkowe autko do zbudowania zachęca do opowiadania historii i wymyślania przygód.
 • W zestawie LEGO® Friends czekają dwie minilaleczki oraz figurka szczeniaka i samochód do zbudowania. Jest tam także miejsce na piknik i stacja ładowania z zabawkową turbiną wiatrową.
 • Koła elektrycznego autka kręcą się, więc dzieci mogą nim jeździć, a potem zaparkować na stacji ładowania i zakręcić turbiną, aby na niby wytworzyć prąd.
 • Zestaw będzie idealnym kreatywnym prezentem na urodziny lub inną wyjątkową okazję dla chłopców i dziewczynek w wieku od 6 lat, którzy chcą żyć nowocześnie i ekologicznie.
 • Wymiary samochodu: ok. 6 cm wysokości i 11 cm długości. Wymiary turbiny wiatrowej: ok. 13 cm wysokości, 9 cm szerokości i 6 cm głębokości.
 • W popularnych zestawach LEGO® Friends na dzieci czekają kolorowe budynki, fajne zabawkowe pojazdy i postacie, z którymi można się utożsamić — wszystko to tworzy realistyczną scenerię i zachęca do rozwijania zainteresowań.
 • Elementy, z których zbudowana jest ta nowa zabawka LEGO®, spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Klocki i elementy LEGO® są testowane na niemal każdy możliwy sposób, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Zestaw LEGO® Samochód elektryczny Olivii został po raz pierwszy zaprezentowany w 2021 roku. Składa się on z 183 klocków. Opakowanie zawiera 2 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 41443 Samochód elektryczny Olivii należy do klocków z tematów LEGO® Friends. Seria LEGO® Friends cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 48,07 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 41443.

Instrukcja budowy LEGO® 41443 Samochód elektryczny Olivii z serii LEGO® Friends

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 41443 Samochód elektryczny Olivii? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 41443 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®