Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 4723 Sklepy na ulicy Pokątnej

Diagon Alley Shops

Porównaj ceny zestawu 4723 Sklepy na ulicy Pokątnej

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 4723 Sklepy na ulicy Pokątnej szczegółowe informacje

Przyłącz się do Hermiony, która robi zakupy na ulicy Pokątnej. Co tu kupić ...nowa magiczną różdżkę, jakieś ciekawe zwierzątko, a może ...?

Zestaw LEGO® Sklepy na ulicy Pokątnej został po raz pierwszy zaprezentowany w 2001 roku. Składa się on z 80 klocków. Opakowanie zawiera 1 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 4723 Sklepy na ulicy Pokątnej należy do klocków z tematów LEGO® Harry Potter™. Seria LEGO® Harry Potter™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 4723.

Instrukcja budowy LEGO® 4723 Sklepy na ulicy Pokątnej z serii LEGO® Harry Potter™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 4723 Sklepy na ulicy Pokątnej? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 4723 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®