Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 4767 Harry i Rogogon Węgierski

Harry And The Hungarian Horntail

Porównaj ceny zestawu 4767 Harry i Rogogon Węgierski

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 4767 Harry i Rogogon Węgierski szczegółowe informacje

Zadaniem Harry'ego jest znalezienie złotego jaja, ale zanim to mu się uda, młody czarodziej musi ominąć Rogogona Węgierskiego. Gdy groźny smok wydostanie się na wolność, nikt nie będzie bezpieczny, nawet widzowie! Uruchom latającą miotłę Harry'ego, a potem użyj magnetycznej ręki, by pochwycić zdobycz!

Zestaw LEGO® Harry i Rogogon Węgierski został po raz pierwszy zaprezentowany w 2005 roku. Składa się on z 265 klocków. Opakowanie zawiera 3 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 4767 Harry i Rogogon Węgierski należy do klocków z tematów LEGO® Harry Potter™. Seria LEGO® Harry Potter™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 4767.

Instrukcja budowy LEGO® 4767 Harry i Rogogon Węgierski z serii LEGO® Harry Potter™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 4767 Harry i Rogogon Węgierski? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 4767 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®