Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 75947 Chatka Hagrida: na ratunek Hardodziobowi

Hagrid’s Hut
od 418,00 zł
Porównaj ceny
 • Liczba elementów: 496 szt.
 • Liczba minifigurek: 6 szt.
 • Cena katalogowa: 279,99 zł
 • Seria: LEGO® Harry Potter™
 • Rok prezentacji: 2019
 • Wiek: od 8+
 • Opakowanie: pudełko kartonowe
 • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 75947 Chatka Hagrida: na ratunek Hardodziobowi

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 418,00 zł Sprawdź
proshop.pl proshop.pl 499,00 zł Sprawdź
amazon.fr amazon.fr 636,62 zł Sprawdź
amazon.es amazon.es 637,52 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl 665,62 zł Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 75947 Chatka Hagrida: na ratunek Hardodziobowi szczegółowe informacje

Uratuj hipogryfa Hardodzioba™ przed Ministrem Magii i nikczemnym katem! Ten ciekawy zestaw LEGO® z filmu „Harry Potter™ i Więzień Azkabanu™” przeniesie Cię razem z Harrym, Ronem Weasleyem™ i Hermioną Granger™ do chatki Hagrida wypełnionej jego dobytkiem i przytulnym blaskiem z płonącego kominka. Gdy przyjdzie Minister, ukryj się między dyniami w ogrodzie Hagrida, a potem odwiąż łańcuch i umknij razem z Hardodziobem. Tylko uważaj — kat bardzo chciałby użyć dzisiaj swojego topora!

Wizyta w chatce Hagrida zakończona brawurową misją ratowania hipogryfa!

Młodzi czarodzieje i czarownice mogą odtworzyć magiczne sceny z filmu „Harry Potter™ i Więzień Azkabanu™” podczas zabawy zestawem LEGO® Harry Potter 75947 Chatka Hagrida: na ratunek Hardodziobowi. Ta fajna zabawka zapewni dzieciom w wieku od 8 lat nieskończone możliwości pomysłowej zabawy w odgrywanie ról. Maluchy mogą zwiedzić szczegółowe wnętrze chatki Hagrida, ukryć się na grządce z dyniami przed Ministrem Magii i katem, a potem uratować hipogryfa Hardodzioba™ przed toporem kata. W tym zestawie LEGO Harry Potter magiczne przygody nigdy się nie kończą. Zestaw zawiera sześć minifigurek, figurkę Hardodzioba z ruchomymi skrzydłami i głową do zbudowania oraz szereg akcesoriów i funkcji, takich jak włączany przyciskiem świecący klocek w kominku.

 • W zestawie sześć minifigurek LEGO® Harry Potter™: Hagrid, Harry Potter (nowość na czerwiec 2019 r.), Ron Weasley™, Hermiona Granger™, kat i Minister Magii oraz figurka hipogryfa Hardodzioba™ z ruchomymi skrzydłami i głową przywiązana zdejmowanym łańcuchem.
 • Ten model LEGO® z serii Harry Potter™ przedstawia złożoną z dwóch sekcji drewnianą chatkę Hagrida z grządką dyń na zewnątrz.
 • W biurze znajduje się biurko z krzesłem, świeca, skrzynia, czekoladowa żaba, gazeta „Prorok Codzienny” oraz pająk.
 • W głównym pokoju chatki stoi stół z dwoma krzesłami, złożony z klocków fotel, komin ze świecącym klockiem, jajko w misce, torba, witryna, różowy parasol Hagrida, łopata, czajnik, łyżka, patelnia, tasak do mięsa, lasso, miotła i wiadro.
 • W komplecie są też dynie, latarnia, topór, trzy różdżki, kapelusz Ministra Magii i zdejmowany łańcuch dla Hardodzioba™.
 • Chatka Hagrida LEGO® ma ok. 16 cm wysokości, 23 cm szerokości i 12 cm głębokości.
 • Figurka Hardodzioba™ z rozłożonymi skrzydłami ma ok. 5 cm wysokości, 7 cm długości i 12 cm szerokości.

Zestaw LEGO® Chatka Hagrida: na ratunek Hardodziobowi został po raz pierwszy zaprezentowany w 2019 roku. Składa się on z 496 klocków. Opakowanie zawiera 6 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 75947 Chatka Hagrida: na ratunek Hardodziobowi należy do klocków z tematów LEGO® Harry Potter™. Seria LEGO® Harry Potter™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 8 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 418,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 75947.

Instrukcja budowy LEGO® 75947 Chatka Hagrida: na ratunek Hardodziobowi z serii LEGO® Harry Potter™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 75947 Chatka Hagrida: na ratunek Hardodziobowi? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 75947 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®