Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 76393 Harry Potter™ i Hermiona Granger™

Harry Potter & Hermione Granger
od 544,39 zł 629,99 zł
Porównaj ceny
 • Liczba elementów: 1673 szt.
 • Liczba minifigurek: 2 szt.
 • Cena katalogowa: 629,99 zł
 • Seria: LEGO® Harry Potter™
 • Rok prezentacji: 2021
 • Wiek: od 10+
 • Opakowanie: pudełko kartonowe
 • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 76393 Harry Potter™ i Hermiona Granger™

Sklep Cena
empik.com empik.com 544,39 zł Sprawdź
allegro.pl allegro.pl 557,62 zł Sprawdź
proshop.pl proshop.pl 576,15 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 76393 Harry Potter™ i Hermiona Granger™ szczegółowe informacje

Dzięki dużym, zbudowanym z klocków modelom Harry’ego Pottera i Hermiony Granger zabawa w Hogwarcie będzie jeszcze lepsza. Zbuduj mierzące aż 26 cm wysokości figurki z ruchomymi nogami i rękami, wyposaż je w różdżki i ustaw w ciekawych pozycjach. Magiczne modele będą świetnie wyglądać na półce w Twoim pokoju.

Ruchome, zbudowane z klocków modele Harry’ego Pottera i Hermiony Granger

Zrób WIELKIE wrażenie na młodych czarownicach i czarodziejach. Pomoże Ci w tym zestaw LEGO® Harry Potter™: Harry Potter i Hermiona Granger™ (76393) z dużymi modelami.

Duże figurki kultowych postaci
Zbudowane z klocków modele Harry’ego Pottera i Hermiony Granger pozwolą dzieciom jeszcze bardziej urozmaicić zabawę. Każda z figurek ma 26 cm wysokości i zachowuje się tak, jak mniejsze minifigurki LEGO — modele mają ruchome ręce, nogi i biodra. Ponadto figurka Harry’ego może obracać głową i ma zdejmowaną szatę wykonaną z materiału. Obydwie figurki można wyposażyć w zbudowane z klocków różdżki, które zachęcają dzieci do odgrywania magicznych historii. Po skończonej zabawie dwójkę przyjaciół z Hogwartu można ustawić w dowolnej pozycji i postawić na półce. Do każdej figurki dołączone są osobne instrukcje, więc podczas budowania może się wspólnie bawić dwoje konstruktorów.

 • Zrób WIELKIE wrażenie na młodych czarownicach i czarodziejach. Pomoże Ci w tym zestaw LEGO® Harry Potter™: Harry Potter i Hermiona Granger™ (76393).
 • Zestaw zawiera zbudowane z klocków modele Harry’ego Pottera i Hermiony Granger z ruchomymi rękami, nogami i biodrami. Ponadto figurka Harry’ego może obracać głową.
 • Modele postaci do zbudowania zachęcają do kreatywnej zabawy na wielką skalę, a gdy dobiegnie ona końca, dzieci mogą ustawić figurki w dowolnej pozycji i postawić na półce jako ozdoby.
 • Podaruj dzieciom w wieku od 10 lat niesamowite modele dwojga najbardziej znanych uczniów Hogwartu do zbudowania, zabawy i postawienia na półce.
 • Obydwie figurki mają 26 cm wysokości i zawierają osobne instrukcje, więc w zabawie może uczestniczyć jednocześnie dwoje konstruktorów.
 • Harry ma zdejmowaną szatę z materiału, a ponadto obydwa modele mają zbudowane z klocków różdżki. Figurki można ustawiać w różnych realistycznych pozycjach.
 • W zabawkach z serii LEGO® Harry Potter™ na fanów popularnego cyklu filmów czekają lubiane postacie, niezwykłe stworzenia i znane miejsca. Te zestawy to doskonały prezent dla każdego dziecka chcącego poczuć magię filmów.
 • Zestawy konstrukcyjne LEGO® spełniają surowe branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

Zestaw LEGO® Harry Potter™ i Hermiona Granger™ został po raz pierwszy zaprezentowany w 2021 roku. Składa się on z 1673 klocków. Opakowanie zawiera 2 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 76393 Harry Potter™ i Hermiona Granger™ należy do klocków z tematów LEGO® Harry Potter™. Seria LEGO® Harry Potter™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 10 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 544,39 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 76393.

Instrukcja budowy LEGO® 76393 Harry Potter™ i Hermiona Granger™ z serii LEGO® Harry Potter™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 76393 Harry Potter™ i Hermiona Granger™? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 76393 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®