Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 21302 „Teoria wielkiego podrywu”

The Big Bang Theory
od 1248,08 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 484 szt.
  • Cena katalogowa: 259,99 zł
  • Seria: LEGO® Ideas
  • Rok prezentacji: 2015
  • Wiek: od 12+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 21302 „Teoria wielkiego podrywu”

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 1248,08 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 21302 „Teoria wielkiego podrywu” szczegółowe informacje

Daj się ponieść wewnętrznemu geniuszowi i zbuduj z LEGO® wersję salonu Leonarda i Sheldona z amerykańskiego sitcomu „Teoria wielkiego podrywu”! Ten zestaw stworzyło dwoje projektantów będących fanami LEGO — Ellen Kooijman ze Szwecji i Glen Bricker ze Stanów Zjednoczonych. Został on wybrany przez członków społeczności LEGO Ideas. Zawiera mnóstwo szczegółów, które zadowolą wielbicieli „Teorii wielkiego podrywu”, w tym minifigurki wszystkich siedmiu głównych postaci z serialu. To doskonały zestaw do eksponowania lub zabawy polegającej na odgrywaniu ról. W zestawie 7 minifigurek z różnymi akcesoriami: Leonard, Sheldon, Penny, Howard, Raj, Amy i Bernadette.

Zbuduj salon Leonarda i Sheldona, aby ustawić go jako element dekoracyjny lub odgrywać różne historie!

Zestaw LEGO® „Teoria wielkiego podrywu” został po raz pierwszy zaprezentowany w 2015 roku. Składa się on z 484 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 21302 „Teoria wielkiego podrywu” należy do klocków z tematów LEGO® Ideas. Seria LEGO® Ideas cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 12 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 1248,08 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 21302.

Instrukcja budowy LEGO® 21302 „Teoria wielkiego podrywu” z serii LEGO® Ideas

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 21302 „Teoria wielkiego podrywu”? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 21302 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®