Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 10683 Ciężarówka do robót drogowych

Road Work Truck
od 521,94 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 132 szt.
  • Cena katalogowa: 89,99 zł
  • Seria: LEGO® Juniors
  • Rok prezentacji: 2015
  • Wiek: od 4+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 10683 Ciężarówka do robót drogowych

Sklep Cena
amazon.co.uk amazon.co.uk 521,94 zł Sprawdź
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 10683 Ciężarówka do robót drogowych szczegółowe informacje

Rozkopiemy drogę dzięki ciężarówce do robót drogowych z serii LEGO® Juniors! Podnieś rampę, aby wyładować minikoparkę. Rozstaw znaki ostrzegawcze dla przejeżdżających pojazdów, a potem zabierz się do pracy, używając koparki i świdra. Pamiętaj, aby potem wrzucić gruz do kontenera. Po zakończeniu pracy załaduj koparkę na ciężarówkę i ruszaj w drogę! Ten zestaw powstał, aby ułatwić rozpoczęcie zabawy z klockami LEGO. Zawiera łatwą instrukcje i proste elementy, które pozwolą szybko zacząć zabawę. Zestaw zawiera 2 minifigurki robotników drogowych.

Napraw drogę dzięki łatwej do zbudowania ciężarówce do robót drogowych.

Zestaw LEGO® Ciężarówka do robót drogowych został po raz pierwszy zaprezentowany w 2015 roku. Składa się on z 132 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 10683 Ciężarówka do robót drogowych należy do klocków z tematów LEGO® Juniors. Seria LEGO® Juniors cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 521,94 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 10683.

Instrukcja budowy LEGO® 10683 Ciężarówka do robót drogowych z serii LEGO® Juniors

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 10683 Ciężarówka do robót drogowych? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 10683 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®