Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 70005 Królewski pojazd Lavala

Laval's Royal Fighter
od 524,48 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 70005 Królewski pojazd Lavala

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 524,48 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 70005 Królewski pojazd Lavala szczegółowe informacje

Patroluj wyboiste drogi Chimy w królewskim pojeździe Lavala! Pokonuj przeszkody dzięki napędowi na 4 koła i gumowym oponom, bez strachu ruszaj do walki, atakując potężnymi szponami i kłami, a potem użyj ukrytej mapy misji! Podstępny Crawley nie ma żadnych szans, jeśli spróbuje zdobyć CHI plemienia lwów! Chroń go, używając potężnej, zasilanej CHI wieżyczki artyleryjskiej królewskiego pojazdu! Zestaw zawiera 3 minifigurki: Lavala, Longtootha i Crawleya z wyborem broni.

Odeprzyj atak krokodyli królewskim pojazdem Lavala!

Zestaw LEGO® Królewski pojazd Lavala został po raz pierwszy zaprezentowany w 2013 roku. Składa się on z 417 klocków. Opakowanie zawiera 3 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 70005 Królewski pojazd Lavala należy do klocków z tematów LEGO® Legends of Chima. Seria LEGO® Legends of Chima cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 8 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 524,48 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 70005.

Instrukcja budowy LEGO® 70005 Królewski pojazd Lavala z serii LEGO® Legends of Chima

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 70005 Królewski pojazd Lavala? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 70005 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®