Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 70006 Krokodyla łódź Craggera

Cragger's Command Ship

Porównaj ceny zestawu 70006 Krokodyla łódź Craggera

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 12 czerwca 2024

LEGO® 70006 Krokodyla łódź Craggera szczegółowe informacje

Na bagnach rozpoczyna się ostateczna walka. Leonidas i Lennox usiłują uciec na skuterach wodnych, unosząc CHI plemienia krokodyli, ale nie tak łatwo przechytrzyć księcia krokodyli — Craggera. Uruchom krokodylą łódź Craggera i ruszaj w pościg! Uruchom ogromną, kłapiącą paszczę, zadawaj ciosy ogonem i odpalaj rakiety zasilane CHI! Wezwij swojego kruczego sprzymierzeńca Rawzoma, aby śledzić złodziejskie koty z powietrza lub zaatakować ich z góry i odebrać im CHI! Potem wyślij zamaskowane miniłodzie i krokodyli śmigłowiec, aby zatrzymać nieprzyjaciół, nim opuszczą bagno. Zestaw zawiera 6 minifigurek i wybór broni.

Okiełznaj lwy przy użyciu krokodylej łodzi Craggera!

Zestaw LEGO® Krokodyla łódź Craggera został po raz pierwszy zaprezentowany w 2013 roku. Składa się on z 609 klocków. Opakowanie zawiera 6 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 70006 Krokodyla łódź Craggera należy do klocków z tematów LEGO® Legends of Chima. Seria LEGO® Legends of Chima cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 8 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 70006.

Instrukcja budowy LEGO® 70006 Krokodyla łódź Craggera z serii LEGO® Legends of Chima

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 70006 Krokodyla łódź Craggera? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 70006 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®