Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 70014 Kryjówka na krokodylim bagnie

The Croc Swamp Hideout

Porównaj ceny zestawu 70014 Kryjówka na krokodylim bagnie

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 2 listopada 2023

LEGO® 70014 Kryjówka na krokodylim bagnie szczegółowe informacje

Zapuść się głęboko na teren krokodyli bagiennym ślizgaczem Lennoxa, by uratować Leonidasa! Zakradnij się do kryjówki na krokodylim bagnie, ale uważaj na króla Crominusa i jego szybkostrzelny miotacz! Prześliźnij się przez spadającą bramę w kształcie krokodylej szczęki, odzyskaj złotą CHI i uratuj Leonidasa z wiszącej celi pilnowanej przez Cruga! Odkryj tajną skrytkę z bronią, znajdź ukryte przejście i ucieknij bagiennym śmigaczem zanim Cragger was złapie! Zestaw zawiera 5 minifigurek z bronią: Lennoxa, Leonidasa, Crominusa, Cruga i Craggera.

Uratuj Leonidasa z kryjówki na krokodylim bagnie!

Zestaw LEGO® Kryjówka na krokodylim bagnie został po raz pierwszy zaprezentowany w 2013 roku. Składa się on z 647 klocków. Opakowanie zawiera 5 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 70014 Kryjówka na krokodylim bagnie należy do klocków z tematów LEGO® Legends of Chima. Seria LEGO® Legends of Chima cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 8 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 70014.

Instrukcja budowy LEGO® 70014 Kryjówka na krokodylim bagnie z serii LEGO® Legends of Chima

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 70014 Kryjówka na krokodylim bagnie? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 70014 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®