Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 79007 Bitwa u Czarnych Wrót

Battle at the Black Gate
od 2299,00 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 79007 Bitwa u Czarnych Wrót

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 2299,00 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 12 czerwca 2024

LEGO® 79007 Bitwa u Czarnych Wrót szczegółowe informacje

Poszybuj na skrzydłach Wielkiego Orła nad Czarne Wrota Mordoru, gdzie Aragorn i Gandalf Biały muszą odwrócić uwagę Oka Saurona. Pomóż im zwrócić na siebie uwagę, podczas gdy Frodo Baggins i jego przyjaciel Sam wrzucą Jedyny Pierścień w ogniste czeluście Góry Przeznaczenia i zniszczą go na zawsze. Aby dotrzeć z Pierścieniem do ostatecznego celu, musisz pokonać Rzecznika Saurona i orki z Mordoru stacjonujące wysoko na kolczastych murach bramy. Potem przebij się przez bramę i poprowadź atak na wroga! Zestaw zawiera Wielkiego Orła i 5 minifigurek z bronią: Aragorna, Gandalfa Białego, Rzecznika Saurona i 2 orki z Mordoru.

Pokonaj siły Saurona w wielkiej bitwie u Czarnych Wrót!

Zestaw LEGO® Bitwa u Czarnych Wrót został po raz pierwszy zaprezentowany w 2013 roku. Składa się on z 656 klocków. Opakowanie zawiera 5 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 79007 Bitwa u Czarnych Wrót należy do klocków z tematów LEGO® Lord of the Rings (Władca Pierścieni). Seria LEGO® Lord of the Rings (Władca Pierścieni) cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 9 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 2299,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 79007.

Instrukcja budowy LEGO® 79007 Bitwa u Czarnych Wrót z serii LEGO® Lord of the Rings (Władca Pierścieni)

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 79007 Bitwa u Czarnych Wrót? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 79007 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®