Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 9476 Kuźnia orków

The Orc Forge
od 1097,62 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 9476 Kuźnia orków

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 1097,62 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 9476 Kuźnia orków szczegółowe informacje

Zestaw LEGO® Kuźnia orków został po raz pierwszy zaprezentowany w 2012 roku. Składa się on z 366 klocków. Opakowanie zawiera 4 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 9476 Kuźnia orków należy do klocków z tematów LEGO® Lord of the Rings (Władca Pierścieni). Seria LEGO® Lord of the Rings (Władca Pierścieni) cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 8 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 1097,62 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 9476.

Instrukcja budowy LEGO® 9476 Kuźnia orków z serii LEGO® Lord of the Rings (Władca Pierścieni)

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 9476 Kuźnia orków? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 9476 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®