Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 30304 Quinjet Avengersów

The Avengers Quinjet

Porównaj ceny zestawu 30304 Quinjet Avengersów

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 15 grudnia 2023

LEGO® 30304 Quinjet Avengersów szczegółowe informacje

Zestaw LEGO® Quinjet Avengersów został po raz pierwszy zaprezentowany w 2015 roku. Składa się on z 56 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 30304 Quinjet Avengersów należy do klocków z tematów LEGO® Marvel™ Super Heroes. Seria LEGO® Marvel™ Super Heroes cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 30304.

Instrukcja budowy LEGO® 30304 Quinjet Avengersów z serii LEGO® Marvel™ Super Heroes

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 30304 Quinjet Avengersów? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 30304 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®