Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 76005 Spider-Man™: Codzienny pojedynek

Spider-Man : Daily Bugle Showdown
od 848,38 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 76005 Spider-Man™: Codzienny pojedynek

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 848,38 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 76005 Spider-Man™: Codzienny pojedynek szczegółowe informacje

Dr Doom™ i jego podwładny Beetle™ w szybkim odrzutowcu atakują redakcję Daily Bugle, aby poznać tajną tożsamość Spider-Mana™. Spider-Man™ i Nova™ muszą ich powstrzymać! Użyj funkcji wybuchu w redakcji Daily Bugle, aby odtworzyć zniszczenie spowodowane rakietami odrzutowca! Nie pozwól, aby dr Doom™ zaczepił hak odrzutowca do sejfu, w którym znajduje się tajna informacja o Spider-Manie! Zrzuć Beetle'a™ z budynku, atakując go siecią, a potem strąć dr. Dooma™ do środka za pomocą zapadni na dachu! Potem poślij Novę™ do środka przez rozbite okno, używając śmietnika jako katapulty, aby zadać ostateczną klęskę złoczyńcom. Zawiera Spider-Mana™, Novę™, dr. Dooma™, Beetle'a™ i J. Jonaha Jamesona™ z akcesoriami i bronią.

Wskocz do redakcji Daily Bugle i powstrzymaj dr. Dooma™!

Zestaw LEGO® Spider-Man™: Codzienny pojedynek został po raz pierwszy zaprezentowany w 2013 roku. Składa się on z 476 klocków. Opakowanie zawiera 5 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 76005 Spider-Man™: Codzienny pojedynek należy do klocków z tematów LEGO® Marvel™ Super Heroes. Seria LEGO® Marvel™ Super Heroes cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 848,38 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 76005.

Instrukcja budowy LEGO® 76005 Spider-Man™: Codzienny pojedynek z serii LEGO® Marvel™ Super Heroes

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 76005 Spider-Man™: Codzienny pojedynek? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 76005 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®