Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 76018 Zniszczenie laboratorium Hulka™

Avengers: Hulk Lab Smash
od 639,75 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 76018 Zniszczenie laboratorium Hulka™

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 639,75 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 76018 Zniszczenie laboratorium Hulka™ szczegółowe informacje

Głęboko w podziemnym laboratorium organizacji A.I.M. Thor™ jest uwięziony przez Taskmastera™ i nikczemnego MODOK-a™. Pomóż Sokołowi™ włamać się do twierdzy i powstrzymać superprzestępców, gdy Hulk™ rozbije ścianę laboratorium i zacznie siać zniszczenie! Czy zdąży zniszczyć zasilany młotem laser i zmiażdżyć tarcze, by uwolnić Thora™ z celi? To Ty zadecydujesz. Zestaw zawiera 4 minifigurki z wyborem broni: Thora™, Sokoła™, MODOK-a™ i Taskmastera™ oraz figurkę Hulka™.

Ruszaj z Hulkiem™ zniszczyć laboratorium i stawić czoła potężnemu MODOK-owi™!

Zestaw LEGO® Zniszczenie laboratorium Hulka™ został po raz pierwszy zaprezentowany w 2014 roku. Składa się on z 398 klocków. Opakowanie zawiera 5 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 76018 Zniszczenie laboratorium Hulka™ należy do klocków z tematów LEGO® Marvel™ Super Heroes. Seria LEGO® Marvel™ Super Heroes cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 639,75 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 76018.

Instrukcja budowy LEGO® 76018 Zniszczenie laboratorium Hulka™ z serii LEGO® Marvel™ Super Heroes

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 76018 Zniszczenie laboratorium Hulka™? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 76018 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®