Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 76019 Kosmiczny Starblaster

Starblaster Showdown
od 389,00 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 76019 Kosmiczny Starblaster

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 389,00 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 76019 Kosmiczny Starblaster szczegółowe informacje

Wsiądź do niesamowitego Starblastera i stań do walki z Nekropojazdem Sakaarana, aby pomóc Star-Lordowi uciec z kulą! Umieść oficera Nova w kokpicie i wznieś się wysoko. Złóż skrzydła, aby wejść w tryb pościgu, a kiedy dogonisz wroga, wysuń je i przejdź w tryb aresztu. Użyj kosmicznych miotaczy i odrzutowych dopalaczy Star-Lorda, aby przechytrzyć wroga i ochronić bezcenną kulę! W zestawie 3 minifigurki z wyborem broni i dodatkami: Star-Lord, Sakaaran i oficer Nova.

Pomóż Star-Lordowi ochronić bezcenną kulę za pomocą Starblastera!

Zestaw LEGO® Kosmiczny Starblaster został po raz pierwszy zaprezentowany w 2014 roku. Składa się on z 196 klocków. Opakowanie zawiera 3 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 76019 Kosmiczny Starblaster należy do klocków z tematów LEGO® Marvel™ Super Heroes. Seria LEGO® Marvel™ Super Heroes cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 389,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 76019.

Instrukcja budowy LEGO® 76019 Kosmiczny Starblaster z serii LEGO® Marvel™ Super Heroes

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 76019 Kosmiczny Starblaster? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 76019 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®