Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 76021 Statek kosmiczny Milano

The Milano Spaceship Rescue
od 1545,73 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 76021 Statek kosmiczny Milano

Sklep Cena
amazon.it amazon.it 1545,73 zł Sprawdź
amazon.fr amazon.fr 1546,67 zł Sprawdź
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 2 listopada 2023

LEGO® 76021 Statek kosmiczny Milano szczegółowe informacje

Przygotuj się na epickie starcie między Strażnikami Galaktyki a ich największym wrogiem, Ronanem! Ronan staje do epickiej kosmicznej bitwy w swoim Nekropojeździe. Towarzyszy mu Sakaaran wyposażony w przepotężną różdżkę Cosmi-Rod. Na szczęście Star-Lord również jest dobrze przygotowany i na polu bitwy zjawia się wyposażony w groźny Wzmacniacz Hadronów i 2 niezawodne kosmiczne miotacze. Wsiądź z Gamorą i Draksem do wielkiego kosmicznego statku Milano i włącz się do walki, aby za pomocą miotaczy i rakiet uratować Galaktykę przed złymi siłami. W zestawie 5 minifigurek z wyborem broni i akcesoriami: Star-Lord, Gamora, Drax, Ronan i Sakaaran.

Pomóż Strażnikom Galaktyki pokonać złego Ronana w ostatecznym starciu!

Zestaw LEGO® Statek kosmiczny Milano został po raz pierwszy zaprezentowany w 2014 roku. Składa się on z 665 klocków. Opakowanie zawiera 5 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 76021 Statek kosmiczny Milano należy do klocków z tematów LEGO® Marvel™ Super Heroes. Seria LEGO® Marvel™ Super Heroes cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 8 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 1545,73 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 76021.

Instrukcja budowy LEGO® 76021 Statek kosmiczny Milano z serii LEGO® Marvel™ Super Heroes

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 76021 Statek kosmiczny Milano? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 76021 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®