Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 76037 Atak Rhino i Sandmana

Rhino and Sandman Supervillain Team
od 545,46 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 76037 Atak Rhino i Sandmana

Sklep Cena
amazon.es amazon.es 545,46 zł Sprawdź
allegro.pl allegro.pl 579,00 zł Sprawdź
amazon.co.uk amazon.co.uk 617,82 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 12 czerwca 2024

LEGO® 76037 Atak Rhino i Sandmana szczegółowe informacje

Sandman i Rhino wspólnie skradli diamenty i teraz ukrywają się z łupem na placu budowy. Spróbuj z Żelaznym Pająkiem i Spider-Manem odzyskać skradzione klejnoty. O, nie! Superzłoczyńcy przygotowali zasadzkę, atakując bohaterów za pomocą miotaczy Rhino Mecha i chwytając Żelaznego Pająka w jedną ze zmiennokształtnych dłoni piaskowych Sandmana. Użyj superskoku Spider-Mana, aby mu pomóc. Posługując się pajęczą siecią i stalową kulą żurawia uwięź i powal Rhino Mecha. Potem uwolnij Żelaznego Pająka z piaskowej dłoni i kolejnym perfekcyjnym skokiem przewróć znak, odsłaniając ukryte diamenty! Zestaw zawiera 4 minifigurki z bronią i różnymi dodatkami: Spider-Mana, Żelaznego Pająka, Sandmana i Rhino.

Uratuj Żelaznego Pająka i odzyskaj skradzione diamenty!

Zestaw LEGO® Atak Rhino i Sandmana został po raz pierwszy zaprezentowany w 2015 roku. Składa się on z 386 klocków. Opakowanie zawiera 4 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 76037 Atak Rhino i Sandmana należy do klocków z tematów LEGO® Marvel™ Super Heroes. Seria LEGO® Marvel™ Super Heroes cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 545,46 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 76037.

Instrukcja budowy LEGO® 76037 Atak Rhino i Sandmana z serii LEGO® Marvel™ Super Heroes

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 76037 Atak Rhino i Sandmana? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 76037 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®