Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 76078 Hulk kontra Czerwony Hulk

Hulk vs. Red Hulk
od 158,71 zł 279,99 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 76078 Hulk kontra Czerwony Hulk

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 158,71 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 76078 Hulk kontra Czerwony Hulk szczegółowe informacje

Hulk i Pani Hulk zaraz zderzą się z Czerwonym Hulkiem i Czerwoną Panią Hulk. Ale będzie wybuchowo! Poczuj, jak trzęsie się ziemia, gdy pojazdy wpadają na siebie, a Hulkowie unoszą się w górę i rozpoczynają powietrzne starcie! Pani Hulk i Czerwona Pani Hulk walczą zawzięcie! Czas wypalić z sześciostrzałowego miotacza zielonych i odpowiedzieć salwą z podwójnego działka czerwonych!

Hulkowie idą na zwarcie — przygotuj się!

Zestaw LEGO® Hulk kontra Czerwony Hulk został po raz pierwszy zaprezentowany w 2017 roku. Składa się on z 375 klocków. Opakowanie zawiera 4 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 76078 Hulk kontra Czerwony Hulk należy do klocków z tematów LEGO® Marvel™ Super Heroes. Seria LEGO® Marvel™ Super Heroes cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 158,71 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 76078.

Instrukcja budowy LEGO® 76078 Hulk kontra Czerwony Hulk z serii LEGO® Marvel™ Super Heroes

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 76078 Hulk kontra Czerwony Hulk? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 76078 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®