Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 76191 Rękawica Nieskończoności

Infinity Gauntlet
od 289,99 zł 429,99 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 76191 Rękawica Nieskończoności

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 289,99 zł Sprawdź
mediaexpert.pl mediaexpert.pl 310,01 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl 318,91 zł Sprawdź
amazon.co.uk amazon.co.uk 320,15 zł Sprawdź
amazon.fr amazon.fr 320,79 zł Sprawdź
amazon.es amazon.es 322,67 zł Sprawdź
empik.com empik.com 324,68 zł Sprawdź
smyk.com smyk.com 326,00 zł Sprawdź
electro.pl electro.pl 328,00 zł Sprawdź
avans.pl avans.pl 328,00 zł Sprawdź
maxelektro.pl maxelektro.pl 332,99 zł Sprawdź
proshop.pl proshop.pl 333,00 zł Sprawdź
bee.pl bee.pl 343,99 zł Sprawdź
taniaksiazka.pl taniaksiazka.pl 343,99 zł Sprawdź
gandalf.com.pl gandalf.com.pl 377,33 zł Sprawdź
lego.com lego.com

Bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 200 zł.

429,99 zł Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 76191 Rękawica Nieskończoności szczegółowe informacje

Ten, kto założy Rękawicę Nieskończoności, może kontrolować moc wszystkich sześciu Kamieni Nieskończoności naraz — i wpływać na losy wszechświata. Zbuduj i ustaw na półce realistyczną replikę tej potężnej rękawicy z ruchomymi palcami, żywymi kolorami i tabliczką z opisem przyczepioną do solidnej podstawki. Ogromna moc tego kultowego artefaktu już na zawsze będzie Twoja!

Rękawica Nieskończoności z Kamieniami Nieskończoności do zbudowania i ustawienia na półce

Zestaw LEGO® Marvel Rękawica Nieskończoności (76191) to ambitny projekt konstrukcyjny, którego efektem jest duma ze stworzenia imponującego modelu kolekcjonerskiego doskonale prezentującego fascynujący styl Marvela.

Kolekcjonerski model z filmów Marvela
Model LEGO kultowej Rękawicy Nieskończoności znanej z filmów „Avengers: Wojna bez granic” oraz „Avengers: Koniec gry” wytwórni Marvel Studios z pewnością przyciągnie uwagę w każdym miejscu, w którym go postawisz. Ruchome palce, jaskrawe Kamienie Nieskończoności i tabliczka z opisem przyczepiona do solidnej podstawki zmieniają ten wciągający projekt konstrukcyjny w fantastyczne dzieło, które zachwyci każdego.

Zestawy do budowania z klocków LEGO
Zapomnij na chwilę o zgiełku życia codziennego i odpręż się, składając zestawy konstrukcyjne LEGO dla dorosłych. To doskonała propozycja dla każdego, kto interesuje się kreatywnymi modelami albo historiami z komiksów.

  • Piękny zestaw do zbudowania i postawienia na półce LEGO® Marvel Rękawica Nieskończoności (76191) prezentuje fascynujący styl znany z filmów „Avengers: Wojna bez granic” oraz „Avengers: Koniec gry” wytwórni Marvel Studios.
  • Realistycznie wyglądająca, złota Rękawica Nieskończoności z klocków LEGO® zawiera kolorowe Kamienie Nieskończoności i solidną podstawkę z tabliczką z opisem.
  • Model składa się z 590 elementów i oferuje dorosłym miłośnikom Marvela okazję do relaksu podczas kreatywnego konstruowania jednej z najbardziej rozpoznawalnych — oraz najbardziej niszczycielskich — broni ze świata komiksów.
  • Imponujący model kolekcjonerski do zbudowania przypadnie do gustu wszystkim dorosłym miłośnikom świata Marvela albo składania modeli, będzie więc dobrym prezentem urodzinowym, świątecznym albo z dowolnej innej okazji.
  • Ten fascynujący model ma ok. 31 cm wysokości, 13 cm szerokości i 11 cm głębokości, więc będzie atrakcyjną ozdobą każdego miejsca w domu lub biurze, w którym go postawisz.
  • Zestaw stanowi spektakularny hołd niezmiennie wciągającym historiom ze świata Marvela i będzie satysfakcjonującym wyzwaniem konstrukcyjnym, a gotowe dzieło bez wątpienia będzie przyciągać uwagę i pochlebne komentarze.
  • Proste instrukcje wysokiej jakości pomogą każdemu zabrać się za ten fascynujący projekt konstrukcyjny natychmiast po otwarciu opakowania.
  • Seria zestawów LEGO® zaprojektowanych dla dorosłych obejmuje satysfakcjonujące modele kolekcjonerskie do zbudowania, które zachwycą każdego miłośnika składania modeli.
  • Zestawy konstrukcyjne LEGO® spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości, dzięki czemu klocki zawsze do siebie pasują i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Elementy LEGO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Zestaw LEGO® Rękawica Nieskończoności został po raz pierwszy zaprezentowany w 2021 roku. Składa się on z 590 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 76191 Rękawica Nieskończoności należy do klocków z tematów LEGO® Marvel™ Super Heroes. Seria LEGO® Marvel™ Super Heroes cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 18 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 289,99 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 76191.

Instrukcja budowy LEGO® 76191 Rękawica Nieskończoności z serii LEGO® Marvel™ Super Heroes

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 76191 Rękawica Nieskończoności? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 76191 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®