Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 21105 Mikroświat — Wioska

Minecraft Micro World: The Village
od 496,18 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 21105 Mikroświat — Wioska

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 496,18 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 21105 Mikroświat — Wioska szczegółowe informacje

W każdym świecie Minecrafta znajduje się gdzieś ukryta wioska. Zaprojektuj i stwórz własną w całości z klocków LEGO. W tym mikroświecie LEGO możesz budować domy i sadzić rośliny, ale musisz uważać na agresywne zombie, które zagrażają osadnikom. Pod wioską znajduje się kopalnia. Uważaj, kiedy się do niej wybierzesz — znajduje się tam dynamit, który może wybuchnąć i doprowadzić do zawalenia ścian. W zestawie znajdują się 3 figurki mikromobów do zbudowania: świnka, osadnik i zombie.

Zbuduj własną minecraftową wioskę z klocków LEGO!

Zestaw LEGO® Mikroświat — Wioska został po raz pierwszy zaprezentowany w 2013 roku. Składa się on z 466 klocków. Opakowanie zawiera 3 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 21105 Mikroświat — Wioska należy do klocków z tematów LEGO® Minecraft®. Seria LEGO® Minecraft® cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 10 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 496,18 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 21105.

Instrukcja budowy LEGO® 21105 Mikroświat — Wioska z serii LEGO® Minecraft®

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 21105 Mikroświat — Wioska? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 21105 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®