Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 9466 Szalony profesor i jego potwór

The Crazy Scientist & His Monster
od 1298,41 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 9466 Szalony profesor i jego potwór

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 1298,41 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 15 grudnia 2023

LEGO® 9466 Szalony profesor i jego potwór szczegółowe informacje

Dr Rodney Rathbone i major Quinton Steele trafili do laboratorium szalonego profesora. Gdy nasi bohaterowie sięgają po kamień księżycowy, profesor ożywia swojego potwora! Czy bohaterom uda się wycofać do samochodu, czy też potwór szalonego profesora zwycięży i uwięzi ich w laboratorium? To zależy od Ciebie! Zestaw zawiera 4 minifigurki: Rodneya Rathbone'a, Quintona Steele'a, szalonego profesora i jego potwora.

Pokonaj szalonego profesora i jego potwora w laboratorium!

Zestaw LEGO® Szalony profesor i jego potwór został po raz pierwszy zaprezentowany w 2012 roku. Składa się on z 430 klocków. Opakowanie zawiera 4 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 9466 Szalony profesor i jego potwór należy do klocków z tematów LEGO® Monster Fighters. Seria LEGO® Monster Fighters cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 8 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 1298,41 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 9466.

Instrukcja budowy LEGO® 9466 Szalony profesor i jego potwór z serii LEGO® Monster Fighters

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 9466 Szalony profesor i jego potwór? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 9466 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®