Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 30423 Odrzutowiec z kotwicą

Anchor-Jet

Porównaj ceny zestawu 30423 Odrzutowiec z kotwicą

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 30423 Odrzutowiec z kotwicą szczegółowe informacje

Wystartuj odrzutowcem z kotwicą, wyposażonym w ruchome skrzydła i kierownicę. Do tego 2 odczepiane miecze podniebnych piratów, klocki flagi i kotwicy oraz minifigurka Sqiffy'ego z pirackim mieczem.

Zestaw LEGO® Odrzutowiec z kotwicą został po raz pierwszy zaprezentowany w 2016 roku. Składa się on z 38 klocków. Opakowanie zawiera 1 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 30423 Odrzutowiec z kotwicą należy do klocków z tematów LEGO® NINJAGO®. Seria LEGO® NINJAGO® cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 30423.

Instrukcja budowy LEGO® 30423 Odrzutowiec z kotwicą z serii LEGO® NINJAGO®

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 30423 Odrzutowiec z kotwicą? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 30423 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®