Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 70595 Niewykrywalny pojazd ninja

Ultra Stealth Raider
od 1799,61 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 1093 szt.
  • Liczba minifigurek: 7 szt.
  • Cena katalogowa: 399,99 zł
  • Seria: LEGO® NINJAGO®
  • Rok prezentacji: 2016
  • Wiek: od 9+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 70595 Niewykrywalny pojazd ninja

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 1799,61 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 15 grudnia 2023

LEGO® 70595 Niewykrywalny pojazd ninja szczegółowe informacje

Pojazd naddźwiękowy został ulepszony — teraz to niewykrywalny ultrapojazd, w którym można stawić czoła Mistrzowi Yangowi, Mistrzowi Chenowi i Eyezoraiowi. Wskocz do kabin z bohaterami ninja i ruszaj do boju. Unikaj kłapiącej paszczy i sprężynowych działek Chenozaura. Odpowiedz ogniem z podwójnego działka szybkostrzelnego na 6 klocków i 2 działek sprężynowych potężnego czołgu, po czym zaskocz wroga, dzieląc pojazd na helikopter odrzutowy, wielki motor i 2 skutery gąsienicowe. Odczep złote bronieninja do walki wręcz i przechwyć aeroostrze Mistrza Yanga, by zwyciężyć!

4 niesamowite pojazdy w 1!

Zestaw LEGO® Niewykrywalny pojazd ninja został po raz pierwszy zaprezentowany w 2016 roku. Składa się on z 1093 klocków. Opakowanie zawiera 7 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 70595 Niewykrywalny pojazd ninja należy do klocków z tematów LEGO® NINJAGO®. Seria LEGO® NINJAGO® cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 9 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 1799,61 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 70595.

Instrukcja budowy LEGO® 70595 Niewykrywalny pojazd ninja z serii LEGO® NINJAGO®

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 70595 Niewykrywalny pojazd ninja? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 70595 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®