Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 70664 Spinjitzu Lloyd vs. Garmadon

Spinjitzu Lloyde vs. Garmadon
  • Liczba elementów: 208 szt.
  • Liczba minifigurek: 2 szt.
  • Cena katalogowa: 89,99 zł
  • Seria: LEGO® NINJAGO®
  • Rok prezentacji: 2019
  • Wiek: od 7+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 70664 Spinjitzu Lloyd vs. Garmadon

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 2 listopada 2023

LEGO® 70664 Spinjitzu Lloyd vs. Garmadon szczegółowe informacje

Walcz o tytuł mistrza Spinjitzu w zestawie Spinjitzu Lloyd vs. Garmadon! Ustaw Lloyda w jego spinnerze Spinjitzu o nazwie Tornado energii, a Lorda Garmadona w jego własnym spinnerze — Tornado zniszczenia. Potem wybierz tryb: bojowy, obronny lub wyścigowy i ruszaj do akcji. Wypróbuj nowe techniki bojowe, postaw sobie własne wyzwania Spinjitzu lub zmierz się w walce ninja z przyjaciółmi. Nie ma żadnych reguł, więc rusz wyobraźnią. Kto wygra starcie — Zielony Ninja Lloyd czy jego nikczemny ojciec, Lord Garmadon? Wybór należy do Ciebie!

Urządź zaciekły pojedynek na spinnery ninja między Lloydem a Lordem Garmadonem!

Zestaw LEGO® Spinjitzu Lloyd vs. Garmadon został po raz pierwszy zaprezentowany w 2019 roku. Składa się on z 208 klocków. Opakowanie zawiera 2 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 70664 Spinjitzu Lloyd vs. Garmadon należy do klocków z tematów LEGO® NINJAGO®. Seria LEGO® NINJAGO® cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 70664.

Instrukcja budowy LEGO® 70664 Spinjitzu Lloyd vs. Garmadon z serii LEGO® NINJAGO®

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 70664 Spinjitzu Lloyd vs. Garmadon? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 70664 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®