Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 70743 Latająca kapsuła Morro

Airjitzu Morro Flyer
  • Liczba elementów: 46 szt.
  • Liczba minifigurek: 1 szt.
  • Cena katalogowa: 44,99 zł
  • Seria: LEGO® NINJAGO®
  • Rok prezentacji: 2015
  • Wiek: od 6+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 70743 Latająca kapsuła Morro

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 15 grudnia 2023

LEGO® 70743 Latająca kapsuła Morro szczegółowe informacje

Poślij przywódcę ninja-duchów do podniebnej walki w kapsule Morro z serii LEGO® NINJAGO™! Upiorny Morro jest wyposażony w cały zestaw niesamowitej broni ninja i jest gotów do walki z wrogami. Tak więc zbuduj uchwyt z klocków LEGO i umieść Morro w kapsule dla minifigurki. Zamocuj kapsułę na mechanizmie wirnika i pociągnij za linkę, aby wysłać ninja-ducha do walki w powietrzu — im mocniej pociągniesz, tym wyżej poleci! Zestaw obejmuje minifigurkę Morro, budowany z klocków LEGO uchwyt, mechanizm wirnika, kapsułę dla minifigurki, linkę oraz dodatki: Mrok Cienia Morro, Pazury Cienia, 2 złote shurikeny, 2 miecze duchów oraz Wyjący Bicz.

Zbuduj wyrzutnię, pociągnij za linkę i poślij upiornego Morro w przestworza!

Zestaw LEGO® Latająca kapsuła Morro został po raz pierwszy zaprezentowany w 2015 roku. Składa się on z 46 klocków. Opakowanie zawiera 1 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 70743 Latająca kapsuła Morro należy do klocków z tematów LEGO® NINJAGO®. Seria LEGO® NINJAGO® cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 70743.

Instrukcja budowy LEGO® 70743 Latająca kapsuła Morro z serii LEGO® NINJAGO®

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 70743 Latająca kapsuła Morro? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 70743 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®