Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 9457 Niszcząca kula Ogniokła

Fangpyre Wrecking Ball

Porównaj ceny zestawu 9457 Niszcząca kula Ogniokła

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 12 czerwca 2024

LEGO® 9457 Niszcząca kula Ogniokła szczegółowe informacje

Lloyd Garmadon nie cofnie się przed niczym, aby zabrać złotą laskę Ogniokła z rąk jej wijących się sług. Niestety nie ma szczęścia i Fangdam włącza dźwig ze żmijową niszczącą kulą, aby dać mu nauczkę. Czy Lloyd mimo t o będzie w stanie wykraść laskę z pomocą Cole'a? Ty zdecyduj! Uwaga na huśtającą się kulę, kąsającą głowę węża i jadowity ogon! Zestaw zawiera minifigurki Kendo Cole'a, Lloyda Garmadona i Fangdama, dźwig z niszczącą kulą, złotą laskę Ogniokła i 2 br onie.

Uratuj Lloyda i zwycięż przerażającą niszczącą kulę Ogniokła!

Zestaw LEGO® Niszcząca kula Ogniokła został po raz pierwszy zaprezentowany w 2012 roku. Składa się on z 415 klocków. Opakowanie zawiera 3 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 9457 Niszcząca kula Ogniokła należy do klocków z tematów LEGO® NINJAGO®. Seria LEGO® NINJAGO® cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 8 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 9457.

Instrukcja budowy LEGO® 9457 Niszcząca kula Ogniokła z serii LEGO® NINJAGO®

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 9457 Niszcząca kula Ogniokła? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 9457 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®