Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 40053 Easter Bunny with basket

Easter Bunny with Basket
od 96,04 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 40053 Easter Bunny with basket

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 96,04 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 40053 Easter Bunny with basket szczegółowe informacje

Zestaw LEGO® Easter Bunny with basket został po raz pierwszy zaprezentowany w 2013 roku. Składa się on z 96 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 40053 Easter Bunny with basket należy do klocków z tematów LEGO® Okolicznościowe. Seria LEGO® Okolicznościowe cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 96,04 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 40053.

Instrukcja budowy LEGO® 40053 Easter Bunny with basket z serii LEGO® Okolicznościowe

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 40053 Easter Bunny with basket? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 40053 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®