Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 40123 Uczta na Dzień Dziękczynienia

Thanksgiving Feast
od 150,00 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 40123 Uczta na Dzień Dziękczynienia

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 150,00 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl 220,76 zł Sprawdź
amazon.fr amazon.fr 228,72 zł Sprawdź
amazon.es amazon.es 282,11 zł Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 40123 Uczta na Dzień Dziękczynienia szczegółowe informacje

Pomóż mamie i tacie przygotować wspaniałą ucztę na Dzień Dziękczynienia z tym wyjątkowym, sezonowym zestawem LEGO®. Zbuduj szczegółową scenę w wiejskiej kuchni wraz ze ścianą zewnętrzną z narzędziami ogrodniczymi. Nakryj do stołu i załaduj wózek kuchenny indykiem, ciastem i miską jabłek. Potem podjedź wózkiem do stołu i rozpocznij ucztę! Zawiera dwie minifigurki: mamę i tatę.

Przygotuj pyszną ucztę na Dzień Dziękczynienia razem z mamą i tatą!

Zestaw LEGO® Uczta na Dzień Dziękczynienia został po raz pierwszy zaprezentowany w 2015 roku. Składa się on z 158 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 40123 Uczta na Dzień Dziękczynienia należy do klocków z tematów LEGO® Okolicznościowe. Seria LEGO® Okolicznościowe cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 150,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 40123.

Instrukcja budowy LEGO® 40123 Uczta na Dzień Dziękczynienia z serii LEGO® Okolicznościowe

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 40123 Uczta na Dzień Dziękczynienia? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 40123 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®