Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 40305 Sklep firmowy LEGO w mikroskali

LEGO Brand Store
od 139,45 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 40305 Sklep firmowy LEGO w mikroskali

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 139,45 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 40305 Sklep firmowy LEGO w mikroskali szczegółowe informacje

Witaj w sklepie firmowym LEGO®!

Chcesz rozkręcić własny biznes? Zestaw Sklep firmowy LEGO w mikroskali 40305 z serii LEGO® Iconic jest w sam raz dla Ciebie! Dwupoziomowy sklep ma pastelową fasadę z przezroczystymi otwieranymi drzwiami, 3 okna, 3 proporczyki i szyld LEGO. W środku sklepu znajdziesz ścianę z modelami do wybrania, stojak z miniaturkami, półki pełne pudełek LEGO oraz ladę i kasę. Zestaw zawiera 2 minifigurki i moduły, które możesz zamieniać miejscami, tworząc nowy układ sklepu.

  • Zawiera 2 minifigurki.
  • W zestawie pełna detali fasada z przezroczystymi otwieranymi drzwiami, 3 okna, 3 proporczyki oraz szyld sklepowy ze znakiem LEGO®. Model ma ukazane ze szczegółami wnętrze, w nim ścianę z modelami do wybrania, stojak z miniaturkami, półki pełne pudełek LEGO oraz ladę i kasę.
  • Zawiera także kolekcję tematycznych naklejek LEGO®.
  • Układ sklepu można modyfikować, zamieniając miejscami jego moduły.
  • Wymiary: ok. 15 cm wysokości, 13 cm szerokości i 7 cm głębokości.

Zestaw LEGO® Sklep firmowy LEGO w mikroskali został po raz pierwszy zaprezentowany w 2018 roku. Składa się on z 362 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 40305 Sklep firmowy LEGO w mikroskali należy do klocków z tematów LEGO® Okolicznościowe. Seria LEGO® Okolicznościowe cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 8 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 139,45 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 40305.

Instrukcja budowy LEGO® 40305 Sklep firmowy LEGO w mikroskali z serii LEGO® Okolicznościowe

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 40305 Sklep firmowy LEGO w mikroskali? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 40305 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®