Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 40426 Bożonarodzeniowy wieniec 2 w 1

Christmas Wreath
od 168,99 zł 179,99 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 40426 Bożonarodzeniowy wieniec 2 w 1

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 168,99 zł Sprawdź
lego.com lego.com

Bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 200 zł.

179,99 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 40426 Bożonarodzeniowy wieniec 2 w 1 szczegółowe informacje

Świąteczny stroik, który można przerobić po swojemu i wykorzystać jako ozdobę!

Zbuduj Bożonarodzeniowy stroik 2 w 1 z zestawu LEGO® Iconic (40426) i zacznij odliczać dni do świąt. Zestaw zawiera elementy zielonych liści, które symbolizują wieczne życie, a także ilustrowane instrukcje, które pomogą w budowie dwóch pięknych ozdób — stroika z wielką, czerwoną kokardą z klocków oraz stroika z czterema klockowymi świeczkami, które odpowiadają czterem tygodniom adwentu. Modele z tego zestawu świetnie nadają się na prezent dla dzieci w wieku od 9 lat. Można je wyeksponować na różne sposoby, na przykład powiesić na ścianie lub położyć na stole — w każdym przypadku wniosą do domu odrobinę radosnego, świątecznego nastroju.

  • Zacznij odliczanie do świąt, budując Bożonarodzeniowy stroik 2 w 1 z zestawu LEGO® Iconic. W pudełku znajdziesz klocki, z których można zbudować czerwone kokardki, cztery świeczki symbolizujące cztery tygodnie adwentu, a także elementy liścia i jagody.
  • Ten liczący 510 elementów świąteczny zestaw dla dzieci w wieku od 9 lat nadaje się świetnie do budowania w pojedynkę lub wspólnej zabawy z rodziną i przyjaciółmi. Gotowy stroik można umieścić w dowolnym miejscu, na przykład powiesić na ścianiealbo ozdobić nim stół.
  • Adwentowy stroik ma ok. 25 cm średnicy. Świece w pełnej długości mają ponad 8 cm, ale można je także skrócić, tak aby naśladowały wypalanie się prawdziwych świeczek.

Zestaw LEGO® Bożonarodzeniowy wieniec 2 w 1 został po raz pierwszy zaprezentowany w 2020 roku. Składa się on z 510 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 40426 Bożonarodzeniowy wieniec 2 w 1 należy do klocków z tematów LEGO® Okolicznościowe. Seria LEGO® Okolicznościowe cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 9 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 168,99 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 40426.

Instrukcja budowy LEGO® 40426 Bożonarodzeniowy wieniec 2 w 1 z serii LEGO® Okolicznościowe

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 40426 Bożonarodzeniowy wieniec 2 w 1? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 40426 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®