Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 40462 Walentynkowy niedźwiedź brunatny

Valentine's Brown Bear
od 117,00 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 40462 Walentynkowy niedźwiedź brunatny

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 117,00 zł Sprawdź
amazon.de amazon.de 130,85 zł Sprawdź
amazon.co.uk amazon.co.uk 149,14 zł Sprawdź
amazon.it amazon.it 173,09 zł Sprawdź
amazon.fr amazon.fr 175,97 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 12 czerwca 2024

LEGO® 40462 Walentynkowy niedźwiedź brunatny szczegółowe informacje

Walentynkowa gratka dla miłośników LEGO®!

Podaruj swojej walentynce uroczego niedźwiedzia brunatnego z zestawu LEGO® 40462. Miś trzyma klasyczne czerwone serce, ma ruchome łapki i uszy oraz może robić różne miny. Koc piknikowy, zbudowane z klocków czerwone baloniki w kształcie serduszek i kolorowe kwiaty w doskonały sposób uzupełniają ten uroczy model. Romantyczna walentynkowa niespodzianka dla fanów LEGO!

  • Walentynkowy niedźwiedź brunatny z zestawu LEGO® 40462 trzyma czerwone serce i ma ruchome łapki oraz uszy. W zestawie znajdują się również koc piknikowy z czerwonymi serduszkami i kolorowymi kwiatami.
  • Doskonały prezent walentynkowy dla fanów LEGO® w wieku od 8 lat, który składa się z 239 elementów.
  • Walentynkowy niedźwiedź brunatny ma ok. 11 cm wysokości.

Zestaw LEGO® Walentynkowy niedźwiedź brunatny został po raz pierwszy zaprezentowany w 2021 roku. Składa się on z 245 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 40462 Walentynkowy niedźwiedź brunatny należy do klocków z tematów LEGO® Okolicznościowe. Seria LEGO® Okolicznościowe cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 8 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 117,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 40462.

Instrukcja budowy LEGO® 40462 Walentynkowy niedźwiedź brunatny z serii LEGO® Okolicznościowe

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 40462 Walentynkowy niedźwiedź brunatny? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 40462 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®