Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 40484 Podwórko Świętego Mikołaja

Santa's Front Yard
od 86,33 zł 89,99 zł
Porównaj ceny
 • Liczba elementów: 317 szt.
 • Liczba minifigurek: 1 szt.
 • Cena katalogowa: 89,99 zł
 • Seria: LEGO® Okolicznościowe
 • Rok prezentacji: 2021
 • Wiek: od 9+
 • Opakowanie: pudełko kartonowe
 • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 40484 Podwórko Świętego Mikołaja

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 86,33 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 2 listopada 2023

LEGO® 40484 Podwórko Świętego Mikołaja szczegółowe informacje

Zestaw LEGO® z mnóstwem świątecznej magii!

Zestaw LEGO® 40484 Podwórko Świętego Mikołaja doskonale nadaje się do budowania zimową porą. Ukazuje mroźną, księżycową noc na podwórku Świętego Mikołaja i postać elfa, który uważnie karmi marchewką renifera stojącego nad brzegiem krystalicznego strumyka. W tej niezwykłej scenerii nie zabrakło także drzew i znaku z napisem „Biegun Północny” oraz ręcznej latarni dla elfa. Ten inspirujący zestaw dla dziewięciolatków i starszych dzieci zachęci małych i dużych fanów LEGO do wspólnego, świątecznego budowania.

 • Model LEGO® z podwórkiem Świętego Mikołaja (40484) zawiera minifigurkę elfa, figurkę renifera oraz elementy nocnej zimowej scenerii ze strumykiem, ośnieżonymi drzewami i znakiem z napisem „Biegun Północny” oraz akcesoriami — latarnią i marchewką.
 • Ten liczący 317 elementów model jest odpowiedni dla dzieci od dziewiątego roku życia i wprawi wszystkich w świąteczny nastrój, zachęcając całą rodzinę do budowania z klocków LEGO®.
 • Zestaw LEGO® z podwórkiem Świętego Mikołaja ma ok. 10 cm wysokości, 12 cm szerokości i 9 cm głębokości.

Zestaw LEGO® Podwórko Świętego Mikołaja został po raz pierwszy zaprezentowany w 2021 roku. Składa się on z 317 klocków. Opakowanie zawiera 1 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 40484 Podwórko Świętego Mikołaja należy do klocków z tematów LEGO® Okolicznościowe. Seria LEGO® Okolicznościowe cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 9 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 86,33 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 40484.

Instrukcja budowy LEGO® 40484 Podwórko Świętego Mikołaja z serii LEGO® Okolicznościowe

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 40484 Podwórko Świętego Mikołaja? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 40484 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®