Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 4182 Ucieczka przed ludożercami

The Cannibal Escape

Porównaj ceny zestawu 4182 Ucieczka przed ludożercami

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 4182 Ucieczka przed ludożercami szczegółowe informacje

Uciekaaaj! Kapitana Jacka Sparrowa i Willa Turnera po ucieczce z wioski kanibali goni horda głodnych wrogów. Czy zdołają się schronić na pokładzie Czarnej Perły, zanim goście zjedzą ich na obiad? Zestaw zawie ra rożen, klatkę z kości, tron wodza i chatę kanibali.

Zestaw LEGO® Ucieczka przed ludożercami został po raz pierwszy zaprezentowany w 2011 roku. Składa się on z 279 klocków. Opakowanie zawiera 4 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 4182 Ucieczka przed ludożercami należy do klocków z tematów LEGO® Pirates of the Caribbean (Piraci z Karaibów). Seria LEGO® Pirates of the Caribbean (Piraci z Karaibów) cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 4182.

Instrukcja budowy LEGO® 4182 Ucieczka przed ludożercami z serii LEGO® Pirates of the Caribbean (Piraci z Karaibów)

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 4182 Ucieczka przed ludożercami? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 4182 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®