Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 6299 Piraci — Kalendarz adwentowy LEGO®

Advent Calendar

Porównaj ceny zestawu 6299 Piraci — Kalendarz adwentowy LEGO®

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 6299 Piraci — Kalendarz adwentowy LEGO® szczegółowe informacje

24 dni wspaniałych niespodzianek z Piratami LEGO. Przygotuj się na prawdziwą morską wyprawę! Zbuduj świat piratów za pomocą wspaniałych minifigurek, specjalnych części oraz maty do zabawy.

Zestaw LEGO® Piraci — Kalendarz adwentowy LEGO® został po raz pierwszy zaprezentowany w 2009 roku. Składa się on z 148 klocków. Opakowanie zawiera 8 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 6299 Piraci — Kalendarz adwentowy LEGO® należy do klocków z tematów LEGO® Pirates (Piraci). Seria LEGO® Pirates (Piraci) cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 5 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 6299.

Instrukcja budowy LEGO® 6299 Piraci — Kalendarz adwentowy LEGO® z serii LEGO® Pirates (Piraci)

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 6299 Piraci — Kalendarz adwentowy LEGO®? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 6299 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®