Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 8878 Schowek na ładowalne baterie do silnika Power Functions

Rechargeable Battery Box

Porównaj ceny zestawu 8878 Schowek na ładowalne baterie do silnika Power Functions

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 8878 Schowek na ładowalne baterie do silnika Power Functions szczegółowe informacje

Koniec z wyrzucaniem baterii! Ten schowek na baterie, które można wielokrotnie ładować, zawiera lekkie i wydajne litowe baterie polimerowe. Korzystaj z nich w swoich modelach z silnikiem LEGO Power Functions zamiast zwykłych baterii, które trzeba później wyrzucić!

Zestaw LEGO® Schowek na ładowalne baterie do silnika Power Functions został po raz pierwszy zaprezentowany w 2009 roku. Składa się on z 1 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 8878 Schowek na ładowalne baterie do silnika Power Functions należy do klocków z tematów LEGO® Power Functions. Seria LEGO® Power Functions cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 8878.

Instrukcja budowy LEGO® 8878 Schowek na ładowalne baterie do silnika Power Functions z serii LEGO® Power Functions

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 8878 Schowek na ładowalne baterie do silnika Power Functions? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 8878 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®