Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 2000409 LEGO® SERIOUS PLAY® Zestaw zapoznawczy

Window Exploration Bag
od 1698,10 zł 1699,99 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 2000409 LEGO® SERIOUS PLAY® Zestaw zapoznawczy

Sklep Cena
lego.com lego.com

Bezpłatna dostawa przy zamówieniach powyżej 200 zł.

1698,10 zł Sprawdź
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 2000409 LEGO® SERIOUS PLAY® Zestaw zapoznawczy szczegółowe informacje

LEGO® SERIOUS PLAY® to innowacyjny proces, który pozwala usprawnić działalność firmy poprzez budowanie z klocków LEGO. Rozwija on umiejętności zespołowe i komunikacyjne, wyobraźnię, pewność siebie, zaangażowanie i wnikliwość. Zestaw zapoznawczy zawiera 100 woreczków wypełnionych klockami i elementami LEGO do wykorzystania podczas warsztatów biznesowych dla nawet 100 osób. Każdy woreczek zawiera standardowe klocki LEGO, specjalne elementy oraz części minifigurek. Można ich używać zarówno podczas krótkich warsztatów, jak i pierwszych ćwiczeń systematycznej kreatywności — podstawy programu LEGO SERIOUS PLAY.

Rozwiń umiejętności biznesowe dzięki zestawom LEGO® SERIOUS PLAY®!

  • W zestawie 100 oddzielnych woreczków dla uczestników. Każdy z nich zawiera standardowe klocki LEGO®, specjalne elementy i części minifigurek.
  • Zestawu można używać podczas krótkich warsztatów dla maksymalnie 100 uczestników lub do rozwijania podstawowych umiejętności.
  • To świetny wstęp do programu LEGO SERIOUS PLAY®!

Zestaw LEGO® LEGO® SERIOUS PLAY® Zestaw zapoznawczy został po raz pierwszy zaprezentowany w 2010 roku. Składa się on z 4900 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 2000409 LEGO® SERIOUS PLAY® Zestaw zapoznawczy należy do klocków z tematów LEGO® Serious Play. Seria LEGO® Serious Play cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 1698,10 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 2000409.

Instrukcja budowy LEGO® 2000409 LEGO® SERIOUS PLAY® Zestaw zapoznawczy z serii LEGO® Serious Play

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 2000409 LEGO® SERIOUS PLAY® Zestaw zapoznawczy? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 2000409 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®