Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 75883 MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™ Team

MERCEDES AMG PETRONAS Formula One Team
od 1559,78 zł
Porównaj ceny
  • Liczba elementów: 941 szt.
  • Liczba minifigurek: 8 szt.
  • Cena katalogowa: 469,99 zł
  • Seria: LEGO® Speed Champions
  • Rok prezentacji: 2017
  • Wiek: od 8+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 75883 MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™ Team

Sklep Cena
amazon.fr amazon.fr 1559,78 zł Sprawdź
allegro.pl allegro.pl 1649,00 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 12 czerwca 2024

LEGO® 75883 MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™ Team szczegółowe informacje

Przekonaj się, jaki z Ciebie kierowca, czy nadajesz się na inżyniera i czy masz pojęcie o kierowaniu zespołem. Możesz nawet zostać kamerzystą TV! To wszystko będzie możliwe dzięki pełnemu akcji zestawowi Zespół Formuły 1™ MERCEDES AMG PETRONAS LEGO® Speed Champions. Idź do warsztatu, gdzie czekają zaparkowane bolidy Mercedes F1 W07 Hybrid, użyj podnośnika i przygotuj je do wyścigu. Wskocz do kabiny i na pełnym gazie rusz z linii startu. Na monitorze alejki serwisowej możesz sprawdzić wyniki samochodu. Ustaw ramię kamery tak, by mieć dobry widok z góry na wszystko, co dzieje się na torze. Gdy wyścig dobiegnie końca, obróć wielki ekran na trybunie, żeby odsłonić podium. Zwycięstwo! Pochwal się pucharem, a potem idź do stoiska z hot dogami na zasłużoną przekąskę!

Jednego dnia możesz wcielić się we wszystkich członków czołowego zespołu wyścigowego!

Zestaw LEGO® MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™ Team został po raz pierwszy zaprezentowany w 2017 roku. Składa się on z 941 klocków. Opakowanie zawiera 8 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 75883 MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™ Team należy do klocków z tematów LEGO® Speed Champions. Seria LEGO® Speed Champions cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 8 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 1559,78 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 75883.

Instrukcja budowy LEGO® 75883 MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™ Team z serii LEGO® Speed Champions

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 75883 MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™ Team? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 75883 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®