Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 3420 Tylko dla mistrzów II

Championship Challenge II

Porównaj ceny zestawu 3420 Tylko dla mistrzów II

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 3420 Tylko dla mistrzów II szczegółowe informacje

Wielki stadion - wielka akcja - wspaniała zabawa! Rozkoszuj się prawdziwym futbolem z niesamowitymi bramkarzami i rozgrywającymi, którzy potrafią dryblować piłką tuż przed nosem przeciwnika. To prawdziwa gra!

Zestaw LEGO® Tylko dla mistrzów II został po raz pierwszy zaprezentowany w 2002 roku. Składa się on z 388 klocków. Opakowanie zawiera 12 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 3420 Tylko dla mistrzów II należy do klocków z tematów LEGO® Sports. Seria LEGO® Sports cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 3420.

Instrukcja budowy LEGO® 3420 Tylko dla mistrzów II z serii LEGO® Sports

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 3420 Tylko dla mistrzów II? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 3420 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®