Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 3537 Wyzwanie dla mistrzów deskorolki

Skateboard Vert Park Challenge

Porównaj ceny zestawu 3537 Wyzwanie dla mistrzów deskorolki

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 3537 Wyzwanie dla mistrzów deskorolki szczegółowe informacje

Pionowe rampy to kompletny ODJAZD! Zjeżdżaj na rampie za pomocą nowego drążka do sztuczek. Szlifuj swoje ewolucje, by zwyciężyć przeciwników! Konstruuj różne, łatwe w budowie pionowe rampy, aby mieć nieskończoną jazdę!

Zestaw LEGO® Wyzwanie dla mistrzów deskorolki został po raz pierwszy zaprezentowany w 2003 roku. Składa się on z 88 klocków. Opakowanie zawiera 2 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 3537 Wyzwanie dla mistrzów deskorolki należy do klocków z tematów LEGO® Sports. Seria LEGO® Sports cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 3537.

Instrukcja budowy LEGO® 3537 Wyzwanie dla mistrzów deskorolki z serii LEGO® Sports

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 3537 Wyzwanie dla mistrzów deskorolki? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 3537 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®