Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 4490 MINI Republic Gunship™

MINI Republic Gunship

Porównaj ceny zestawu 4490 MINI Republic Gunship™

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 4490 MINI Republic Gunship™ szczegółowe informacje

Trzymaj potęgę Mocy w swojej dłoni! Dzięki MINI modelom LEGO Star Wars możesz zbudować bogate w szczegóły małe wersje oryginalnych pojazdów Star Wars. Niszczyciel Republiki ma wspaniałe kolory i szczegóły, zupełnie jak oryginalny model LEGO. Skrzydła poruszają się w górę i w dół, aby poprawić zwrotność w locie, a dzięki precyzyjnym armatkom laserowym zamontowanym na górze możesz zawsze uratować sytuację. Zbierz wszystkie 4 zestawy 4488, 4489, 4490 oraz 4491, aby zdobyć części potrzebne do zbudowania dodatkowego Myśliwca Y-wing™. Wspaniały dodatek do Twojej kolekcji MINI modeli.

Zestaw LEGO® MINI Republic Gunship™ został po raz pierwszy zaprezentowany w 2003 roku. Składa się on z 102 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 4490 MINI Republic Gunship™ należy do klocków z tematów LEGO® Star Wars™. Seria LEGO® Star Wars™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 4490.

Instrukcja budowy LEGO® 4490 MINI Republic Gunship™ z serii LEGO® Star Wars™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 4490 MINI Republic Gunship™? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 4490 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®