Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 75003 A-wing Starfighter™

A-wing Starfighter
od 468,46 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 75003 A-wing Starfighter™

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl 468,46 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

LEGO® 75003 A-wing Starfighter™ szczegółowe informacje

Pokaż złemu Imperium, co znaczy walka — ruszaj do boju superszybkim myśliwcem Republiki A-wing! Zwinny A-wing z otwieraną kabiną, znany z filmu „Gwiezdne wojny: epizod VI — Powrót Jedi”, znakomicie nadaje się do atakowania floty Imperium! Zbuduj myśliwiec szybki jak błyskawica, który zniszczył „Kata” — jednostkę Dartha Vadera! A potem ruszaj do ataku na siły Imperium z pomocą admirała Ackbara, pilota A-winga i Hana Solo!

Walcz z flotę Imperium, lecąc superzwrotnym myśliwcem A-Wing Starfighter™!

Zestaw LEGO® A-wing Starfighter™ został po raz pierwszy zaprezentowany w 2013 roku. Składa się on z 177 klocków. Opakowanie zawiera 3 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 75003 A-wing Starfighter™ należy do klocków z tematów LEGO® Star Wars™. Seria LEGO® Star Wars™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 468,46 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 75003.

Instrukcja budowy LEGO® 75003 A-wing Starfighter™ z serii LEGO® Star Wars™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 75003 A-wing Starfighter™? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 75003 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®