Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 75094 Imperialny wahadłowiec Tydirium™

Imperial Shuttle Tydirium
od 1106,94 zł
Porównaj ceny

Porównaj ceny zestawu 75094 Imperialny wahadłowiec Tydirium™

Sklep Cena
amazon.de amazon.de 1106,94 zł Sprawdź
allegro.pl allegro.pl 1297,92 zł Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 75094 Imperialny wahadłowiec Tydirium™ szczegółowe informacje

Wejdź na pokład skradzionego statku Imperial Shuttle Tydirium, ustaw skrzydła w tryb lotu i leć na Endor wraz z Hanem Solo, księżniczką Leią, Chewbaccą i rebeliantami z Endoru. Odegraj ekscytujące sceny, które prowadziły bezpośrednio do zniszczenia drugiej Gwiazdy Śmierci w filmie Gwiezdne Wojny: Epizod 6 Powrót Jedi. Ten imponujący statek z serii LEGO® Star Wars jest wyposażony w składane skrzydła, które można ustawić w tryb lotu i lądowania, wysuwane podwozie oraz otwierany kokpit z miejscem na 2 minifigurki. Jest tu także otwierany właz, otwierana sekcja środkowa z miejscem na kolejne minifigurki oraz 2 działka sprężynowe służące do odparcia ataku imperialnych statków! W zestawie 5 minifigurek z bronią: Han Solo w endorskim stroju, księżniczka Leia w endorskim stroju, Chewbacca i 2 rebeliantów z Endoru.

Leć na pomoc rebeliantom na pokładzie statku Imperial Shuttle „Tydirium”

Zestaw LEGO® Imperialny wahadłowiec Tydirium™ został po raz pierwszy zaprezentowany w 2015 roku. Składa się on z 937 klocków. Opakowanie nie zawiera minifigurek (ludzików/postaci). 75094 Imperialny wahadłowiec Tydirium™ należy do klocków z tematów LEGO® Star Wars™. Seria LEGO® Star Wars™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 9 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 1106,94 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 75094.

Instrukcja budowy LEGO® 75094 Imperialny wahadłowiec Tydirium™ z serii LEGO® Star Wars™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 75094 Imperialny wahadłowiec Tydirium™? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 75094 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®