Katalog i porównywarka cen klocków LEGO®

LEGO® 75103 First Order Transporter™

First Order Transporter
  • Liczba elementów: 792 szt.
  • Liczba minifigurek: 7 szt.
  • Cena katalogowa: 419,99 zł
  • Seria: LEGO® Star Wars™
  • Rok prezentacji: 2015
  • Wiek: od 9+
  • Opakowanie: pudełko kartonowe
  • Recenzja: Zobacz recenzję

Porównaj ceny zestawu 75103 First Order Transporter™

Sklep Cena
allegro.pl allegro.pl

Przejdź na allegro.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
amazon.pl amazon.pl

Przejdź na amazon.pl, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź
bricklink.com bricklink.com

Przejdź na bricklink.com, aby znaleźć produkt i poznać jego cenę

Sprawdź

Powyższe odnośniki do produktów są linkami afiliacyjnymi, co oznacza, że otrzymujemy prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup po kliknięciu w nie z naszej strony.

Ostatnia aktualizacja cen: 23 października 2023

LEGO® 75103 First Order Transporter™ szczegółowe informacje

Opuść rampę, załaduj szturmowców i przygotuj się do desantu! Pancerny transportowiec Najwyższego Porządku ma mnóstwo funkcji, w tym dwa sprężynowe działka, podwójny miotacz klocków na górze i luk z miejscem dla minifigurki. Ma też otwieraną kabinę pilota i miejsce na 4 minifigurki w ładowni, wielkie silniki z tyłu oraz ukryte, przezroczyste koła, dzięki którym wygląda, jakby latał. Dla łatwiejszego dostępu górę można odłączyć. Przygotuj się do odegrania niesamowitych scen walki z filmu Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy! W zestawie 7 minifigurek z bronią i akcesoriami: 2 żołnierzy ruchu oporu, 2 szturmowców Najwyższego Porządku z miotaczami, 2 szturmowców Najwyższego Porządku i kapitan Phasma.

Niepokonany transportowiec Najwyższego Porządku dostarczy oddziały na pole bitwy!

Zestaw LEGO® First Order Transporter™ został po raz pierwszy zaprezentowany w 2015 roku. Składa się on z 792 klocków. Opakowanie zawiera 7 szt. minifigurek (ludzików/postaci). 75103 First Order Transporter™ należy do klocków z tematów LEGO® Star Wars™. Seria LEGO® Star Wars™ cieszy się bardzo dużą popularnością. Ten zestaw klocków przeznaczony jest dla dzieci powyżej 9 roku życia. Według naszych informacji można kupić te klocki w cenie od 0,00 zł. Numer katalogowy tego zestawu to 75103.

Instrukcja budowy LEGO® 75103 First Order Transporter™ z serii LEGO® Star Wars™

Poszukujesz instrukcji budowy zestawu 75103 First Order Transporter™? Prawdopodobnie jest ona dostępna na oficjalnej stronie LEGO®. Kliknij tutaj, aby sprawdzić dostępność instrukcji na ich stronie. Jeżeli zestaw ma już kilka lat, być może nie znajdziesz tam instrukcji w PDF-ie. Spróbuj użyć wyszikwarki Google, klikając w ten link: lego 75103 instructions

Podobne zestawy klocków LEGO®